Zákaznicke a vernostne zľavy

Pre všetkých zákazníkov, ktorí sa u nás v obchode zaregistrujú, sme vytvorili jednoduchý systém zľav a výhod pri nákupu na našom internetovom obchode Fanda-NHL.sk, kde môžu získať zľavu až 21% a dopravu ZADARMO.

Zákaznická zľava - objemová zľava

Na túto zľavu môže dosiahnuť okamžite každý zákazník už pri prvom nákupu. Počíta sa z predajnej ceny a je závislá od výšky objednávky:

Nákup nad

Zľava

20 €
2 %
40 €
4 %
80 €
6 %
120 €
8 %
250 €
10 %
400 €
12 %

 

Vernostná zľava

Na túto zľavu môže dosiahnúť každý registrovaný zákazník, ktorý u nás občas, alebo pravidelne nakupuje. Vaše nákupy evidujeme a sčítavame. Jednoducho povedané, kto viac utráca, má väčšiu zľavu. Výšku vami dosiahnutej vernostnej zľavy môžete vidieť po prihláseniu vo vašom uživatelskom profilu a ceny na e-shopu sú vyobrazené už po zľave.

Nákupy za 1 rok celkom nad

Zľava

500 €
3 %
1000 €
6 %
2000 €
9 %

   

Zľavový kupón

Zľavový kupón je číselný alebo písomný kód, ktorým si môžete zľavniť tovar vo vašej objednávke. Tieto kupóny raz za čas zasielame našim registrovaným zákazníkom. V košíku sa zobrazuje pole, do ktorého vložíte kód a stisknete tlačidlo PRIDAŤ ZĽAVOVÝ KUPÓN. Cena vašej objednávky se prepočíta.

Doprava ZADARMO

Každý náš zákazník pri nákupu nad 100 € získa navyše dopravu ZADARMO po celej Slovenskej republike.

Celkom môžete teda získať zákaznickú zľavu až 12% + vernostnú zľavu až 9% tzn. celkom až 21%.
Jednotlivé zákaznické zľavy na tovar se nesčítajú a zákaznickú zľavu nejde uplatniť na zľavnený tovar označený AKCIA.
Výška uvádzanej zľavy je platná v momente, kedy si tovar objednávate. Vyhradzujeme si právo tieto zľavy alebo systém v budúcnosti upraviť.

20.11.2017